کانال نـارنـجـکـــ 18

فروش ویژه


طرح مکالمه رایگان همراه اول تا کی ادامه

همراه اول – ورود به محدوده نامحدود

https://www.mci.ir/target2
در طرح مذکور، برای هر یک از مشترکین دائمی و اعتباری، یک بسته مکالمه ۳۰ روزه، … دو بسته اینترنت نامحدود یک روزه ارائه شده است که طبق جدول بالا از ساعت ۲ تا ۷ …

همراه اول – بسته های شب های روشن

https://www.mci.ir/bright-nights-packages
بسته های شب های روشن شامل مکالمه رایگان (درون اپراتوری) از ساعت۱۱ شب الی ۷ صبح می باشد. این طرح که از ابتدای ماه مبارک رمضان امسال(چهارشنبه ۱۹تیرماه) آغاز شده تا …
این طرح از اول دی ماه سال ۹۳ شروع و تا اطلاع ثانوی ادامه دارد. … ریال در طول روز از ۶۰ دقیقه مکالمه درون شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) از ساعت ۷ صبح تا ۲۳ بهره مند شوند.
۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در دیگر طرح تخفیفی، امکان مکالمه رایگان، به صورت نامحدود و همچنین … مکالمات مشترک اصلی با مشترک دیگر و بالعکس، تا ۳۰ روز رایگان خواهد بود …

طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول آغاز …

digiato.com/article/2015/10/07/طرحمکالمه-نامحدود-ویژه-مشترکین-دائمی/
۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – اپراتور مخابراتی همراه اول به تازگی از طرحی با عنوان «هدف را بزن» خبر داده که … از جانب روابط عمومی همراه اول برای دیجیاتو ارسال شده است را در ادامه ی مطلب مطالعه نمایید. … تا یک ماه (۳۰ روز) از مکالمه داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) به صورت. … مکالمات درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) وی به مدت ۳۰ روز رایگان خواهد شد.

طرح مکالمه رایگان همراه اول تا کی ادامه – خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=طرح+مکالمه+رایگان+همراه+اول+تا+کی+ادامه

مشترکین همراه اول می توانند با در اختیار گذاشتن آوای انتظار خود جهت پخش پیام تبلیغاتی، بسته مکالمه رايگان دریافت کنند. به گزارش شرکت ارتباطات سیار ایران، …

طرح مکالمه نامحدود همراه اول تا کی اعتبار دارد – خبر روز

khabareruz.xyz/search/?q=طرح+مکالمه+نامحدود+همراه+اول+تا+کی+اعتبار+دارد
این طرح در ادامه طرح مکالمه نامحدود (هدف رو بزن) برای هر دو گروه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول و نیز مشترکان جدید، اجرا می‌شود که بسته اینترنت نامحدود، یک روزه و از …

طرح مکالمه نامحدود همراه اول تا کی اعتبار دارد – خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=طرح+مکالمه+نامحدود+همراه+اول+تا+کی+اعتبار+دارد
طرح مکالمه نامحدود همراه اول تا کی اعتبار دارد … این طرح در ادامه طرح مکالمه نامحدود (هدف رو بزن) برای هر دو گروه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول و نیز …. در اين طرح در ازاي پرداخت مبلغ اوليه ثابتي تمامي مکالمات درون شبکه بدون محدوديت و رايگان مي‌شد.

طرح مکالمه نامحدود همراه اول تا کی ادامه دارد – خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=طرح+مکالمه+نامحدود+همراه+اول+تا+کی+ادامه+دارد
طرح مکالمه نامحدود همراه اول تا کی ادامه دارد … این طرح در ادامه طرح مکالمه نامحدود (هدف رو بزن) برای هر دو گروه مشترکين دائمی و اعتباری همراه اول و نیز …. در اين طرح در ازاي پرداخت مبلغ اوليه ثابتي تمامي مکالمات درون شبکه بدون محدوديت و رايگان مي‌شد.

برچسب ها – مکالمه رایگان – عصر ایران

www.asriran.com/fa/tag/1/مکالمه%۲۰رایگان
دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه رایگان صحبت کنند… مبارک رمضان … همراهطرح های تشویقی خاصی را برای مکالمه نامحدود مشترکان در. … همراه اول طرح جدیدی برای مکالمه رایگان ارائه کرد. ثبت نام … بسته مکالمه خانواده همراه اول همچنان ادامه دارد همراه اول… روز از …
رتبه: ۸۹% – ‏۱۴٬۲۹۰ نقد

۱۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین. … این رویه جهانی، کار را به جایی رسانیده که اپراتورهای موبایل برای ادامه حیات اقتصادی خود اقدام به … تماس‌های درون شبکه خود را به عنوان ابزاری انگیزشی رایگان کرده‌اند تا به این شیوه علاوه بر جبران …. تا کی باید مثل گداها از خدمات خارجی ها استفاده کنیم؟

رایگان های همراه اول | فری پدیا

freepedia.ir/digital/رایگان-های-همراهاول-نوروز-۱۳۹۴/
کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند از اول فروردین تا پایان روز ۱۳ فروردین … هدیه مکالمه رایگان به صورت اتوماتیک فعال نمی شود، لذا مشترکین مشمول طرح می … شروع جشنواره از ۱۳۹۳.۰۶.۲۸ بوده و این طرح تا پایان خرداد ۱۳۹۴ ادامه می یابد.

مکالمه نامحدود همراه اول ( هدف رو بزن ۹۴ ) – شارژ رایگان ایرانسل و …

freesignal.r98.ir/post/18/مکالمه-نامحدود-همراهاول–هدف-رو-بزن–/
۱۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مکالمه نامحدود همراه اول ( هدف رو بزن ۹۴ ) دومین پیشنهاد مکالمه رایگان همراه اول از … هنوز هیچ خبری در سایت همراه اول اعلام نشده است که تا کی طرح ادامه دارد.

طرح مکالمه نامحدود همراه اول تاکی ادامه دارد – نازنین ها

nazaninha.ir/search/?q=طرح+مکالمه+نامحدود+همراه+اول+تاکی+ادامه+دارد
طرح مکالمه نامحدود همراه اول تاکی ادامه دارد. همراه اول …. مکالمه نامحدود رایگان به سبک اپراتور اول … بدعهدی مخابرات در طرح مکالمه رایگان مشترکان را بی‌اعتماد کرده است.
ایرانسل از عرضه طرح “کد شگفتی‌های ایرانسل” با قابلیت دریافت اعتبار مکالمه معادل … و میزان این شارژ ۱۰۰ برابری، تا اعطای “یک ماه مکالمه رایگان” افزایش می‌یابد.

مکالمه نا محدود تا کی وقت داره؟ | دانشنامه پیامکی

www.3000777.ir/g.aspx?q=مکالمه_نا_محدود_تا_کي_وقت_داره؟&id…
طرح مکالمه نامحدود همراه اول تا کی اعتبار دارد – خبر … تا کی ادامه داره؟مکالمه نامحدود همراه اول با شماره … در روز تولدتان ۲۴ ساعت مکالمه رایگان ~ شبکه از همراه اول هدیه بگیرید!

طرح مکالمه رایگان همراه اول تا کی ادامه داره – رهتا

www.rahta.com/q/طرح_مکالمه_رایگان_همراه_اول_تا_کی_ادامه_داره

به گزارش سرویس بازار ایسنا به نقل از روابط عمومی اپراتور دوم، ایرانسل همچنین از ارائه طرح ۱۲ ساعت خوش برای برقراری مکالمه و تبادل پیامک، مکالمه سحرگاهی رایگان، …

طرح مکالمه نامحدود(هدف رو بزن ۹۴) – کلوب

www.cloob.com/c/hamrahe.aval/…/طرح_مکالمه_نامحدود(هدف_رو_بزن_۹۴)همراه_اول_-
۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – طرح مکالمه نامحدود(هدف رو بزن ۹۴) … لطفا همراه اول هم مثل ایرانسل داخل مترو رو پوشش ۳G بده … یعنی وقتی طرح فعال میشه ، تا کی میشه مکالمه کرد ؟ … باید بدم تایک ماه رایگان بحرفم ؟قبض ماهانه ۱۴۰۰۰ میاد با همه هم می حرفم چه کاریه ؟ ادامه.

ترفندهای ایرانسل

mtn-irancell-ir.mihanblog.com/
۸ آذر ۱۳۸۸ ه‍.ش. – آیا شما هم در این فکر بوده اید تا یک با اینترنت مجانی ایرانسل را امتحان کنید ؟ … اگر دوست دارید این کار را فقط برای یکبار هم امتحان کنید در ادامه مطلب با ما همراه باشید. … دوباره برنامه را اجرا نمایید و از اینترنت رایگان ایرانسل لذت ببرید. …. پس از انتخاب طرح “تخفیف پله ای”، هزینه مکالمات شما، پس از رسیدن به …

دلایل قطع مکالمات نامحدود موبایل/ شروط اجرای مجدد طرح‌های …

www.mehrnews.com/…/دلایل-قطع-مکالمات-نامحدود-موبایل-شروط-اجرای-مجدد-طرح-های-…
۱۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – وی افزود: ادامه طرح های شگفت انگیز و مکالمات نامحدود اپراتورها منوط به ارائه … در شبکه داخلی اپراتورها به صورت رایگان انجام دهند و یا پیامک رایگان بفرستند … سلام قصد بی ادبی ندارم تا یکی میاد به مردم خدمت نمیکنه سریع نابودش میکنن آخه مکالمات و … این طرح خوبی بود و من ازش دو سه ماهه دارم استفاده میکنم در همراه اول.

طرح مکالمه رایگان همراه اول

newfeeds.rozblog.com/post/1410/طرحمکالمهرایگانهمراهاول.html
۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – طرح مکالمه نامحدود همراه اول ۳۰ روزه (تا سقف ۱۰،۰۰۰ دقیقه در ماه) دریافت راهنما #۹*۱۰۰۰* ثبت نام . … همراه اول: ۵ دقیقه مکالمه کنید و ۵۵ دقیقه به رایگان آن را ادامه دهید . ….. www.khabareruz.ir/search/?q=طرح+مکالمه+نامحدود+همراه+اول+تا+کی.
۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – همراه اول از آغاز طرح زمستانی خود با نام «روزهای گرم حرفی» خبر داد. … ارتباطات سیار ایران، طرح «روزهای گرم حرفی» همراه اول که از روز یکشنبه ۷ د‌ی‌ماه آغاز شده، تا پایان زمستان سال جاری ادامه خواهد داشت. در این …. خوبه یک ساعت مکالمه با هزار تومن ولی حیف مخاطبام همشون ایرانسل اند. … اخه یه ساعت با کی میخوای تماس بگیری.

شارژ شگفت انگیز ایرانسل | وبلاگ کارتی

blog.carti.ir › وبلاگ کارتی › آموزشی
۴ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. – شارژ شگفت انگیز ایرانسل، امکانی است که با آن می‌توان شارژی بیش از مبلغ روی … شما میتونید بحای شارژ ۲تومنی دو تا هزاری بگیرید که مهلت استفاده شارژ …. ایا زمانی که از شارژ شگفت انگیز استفاده میشه می شود از طرح های دیگه ایی مثلا مکالمه رایگان با طرح قرمز تک ستاره استفاده نمود. … کی همچین حرفی رو زده؟

هدیه مکالمه رایگان همراه اول در ماه رمضان

nazbid.ir/post/?q=هدیه+مکالمه+رایگان+همراه+اول+در+ماه+رمضان
همراه‌اول در ماه رمضان. ایتنا – پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه طبق تعرفه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه در همان مکالمه، رايگان صحبت کنید. … همراه اول طرح مکالمه رایگان ۵۵+۵ را در ماه رمضان اجرا می‌کند. در ماه مبارک رمضان …. برنامه‌ هیئت های مذهبی تهران در ماه مبارک رمضان را در ادامه این گزارش مشاهده کنید. به گزارش ….. برنده مسابقه باحال کی شد.

مکالمه نامحدود همراه اول تاکی این طرح ادامه دارد

www.khabardown.ir/search/مکالمه_نامحدود_همراه_اول_تاکی_این_طرح_ادامه_دارد
طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول آغاز شد. … صاحب‌خبر – سال گذشته اپراتورهای مختلف تلفن همراه با تعریف طرح‌های مختلف نسبت به ارائه مکالمات رایگان به مشترکان خود … پیش بینی بازار طلا و جواهرکاهش قیمت ها تاکی ادامه دارد؟
۲۴ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – مشتركان دارنده سيم‌كارت همراه اول كه در مورد صورتحساب قبوض خود شكايت …. این شکایت را هم ادامه میدهم. … + طرح مکالمه نامحدود رو هم فعال کرده مثلا هدفش شده ۳۰۰۰۰۰ تومان . …. شرمم میاد این حرفارو میگم میلیاردها به جیب زدین دیگه بسه دزدی تا کی ؟ …. به اینکه از شارژ من بابت همین offها هزینه میافتد یا رایگان است(این کار را …
بنابراين گزارش بر اساس طرح «هديه شتاب در پرداخت» همراه اول، مشتركين مشمول، از زمان پرداخت قبض تا پايان روز سي ام همان ماه، امكان فعالسازي و استفاده از هديه مكالمه …

مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد / چگونگی استفاده از …

www.khabaronline.ir/(X(1)S(bqt5gozykmhhm5zwgopoyqxy))/detail/526292/root/ict

۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ایسنا نوشت: مکالمات نامحدود تلفن همراه که از چندی پیش به دستور رگولاتور … دقیقه مکالمه درون شبکه‌ای رایگان (با تلفن ثابت و یا موبایل همراه اول) بهره‌مند شوند. … در ادامه این روند دفتر مطالعات ارتباطات و فناوریهای نوین مرکز پژوهش‌های مجلس … خود را اعلام کنند تا ما بدانیم که به عنوان مثال چه تعداد از مشترکان از این طرح …

یک ساعت مکالمه رایگان فقط با پرداخت هزینه ۵ دقیقه برای …

www.ir-tci.org › انجمن تخصصی موبایل اوّل › اپراتور های تلفن همراه › همراه اول
۲۸ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – ۶۶پست – ‏۳۲ نویسنده

از اول مردادماه همه مشترکین همراه اول مي‌توانند به ازای ۵ دقیقه مکالمه تا ۵۵ دقیقه … طرح های تشویقی مکالمه ایرانسل خیلی کم شده و پایینه ! …. از کی تاحالا؟ …. این ثبت نام را لغو کنم تا لا اقل مثل سابق بتوانم ادامه مکالمه دهم ولی میسر نیست

۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – طرح جدید همراه اول با نام هدف رو بزن : مشترکین همراه اول در این جا می خواهیم طرح جدید همراه اول … مموری کارت – ۵,۸۹۴ views; تماس رایگان سیم کارت دانشجویی همراه اول – ۵,۸۶۲ views …. رو بزن ویژه همراه اول دائمی می باشد را با کد این طرح بیان کنیم با ما باشید در ادامه مطلب . … مهلت زمانی استفاده از هدیه، تا پایان همان ماه می باشد.

همراه اول – ایسنا

www.isna.ir/tag/همراه%۲۰اول
همراه اول لوح زرین«جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی» را برای سیمکارت … مدیر عامل اپراتور اول ارتباطی با بیان اینکه طی مدت اجرای طرح ترابردپذیری … به علت استقبال گسترده، ثبت‌نام در اولین رویداد هم‌آفرینی همراه‌اول، تا ۵ شهریورماه تمدید شد.

همراه اول بسته اینترنت نامحدود داد

www.iranjib.ir/shownews/17816/همراهاول-بسته-اینترنت-نامحدود-داد/
۱۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – این طرح در ادامه طرح مکالمه نامحدود (هدف رو بزن) برای هر دو گروه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول و نیز مشترکان جدید … … مشترکان جدید، اجرا می‌شود که بسته اینترنت نامحدود، یک روزه و از ساعت ۲ تا ۷ صبح تعریف شده است. …. یه لحظه کف کردم فکر کردم یه طرح درست و حسابیه تا کی می خواین با شعور مردم بازی کنین.

همراه اولی‌ها از یک ماه مکالمه نامحدود برخوردار می‌شوند – پایگاه …

www.asr8.ir/news/2639/همراهاولی‌ها-از-یک-ماه-مکالمه-نامحدود-برخوردار-می‌شوند.html
۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول آغاز شد. … در مهرماه به همراه اول می پیوندند، می توانند با پرداخت مبلغ X تومان تا یک ماه(۳۰ روز) از مکالمه داخل … با استفاده از آن، کلیه‌ مکالمات درون شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) وی به مدت ۳۰ روز رایگان خواهد شد. …. ادامه روزهای پررونق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران.

کد های مخفی موبایل – blogfa.com

code2020.blogfa.com/cat-6.aspx
شما براحتی می توانید شارژ مورد نیاز ایرانسل و همراه اول و تالیای خود را از سایت زیر دریافت نمایید … قصد داریم تا هم اکنون یکی از کاربردی ترین و جالب ترین ترفندهای موبایل را که کمتر کسی از آن ….. برای دیدن به ادامه مطلب مراجعه نمایید …… عضو طرح قرمز ايرانسل شويد و به صورت نامحدود بين خطوط ايرانسل مكالمه رايگان داشته باشيد …
۲۰ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – معرفی وبسایتی پر از سربرگ قالببا مراجعه به وبسایتی که در ادامه معرفی کردم … طرح هدیه تولد همراه اول یک سرویس ویژه هست که مشترکین می تونن توی روز … کدی ، از هدیه ۲۴ ساعت تماس رایگان درون شبکه برخوردار بشن و عشقشو ببرن ! … تاریخ تولدتون کی هست از راهنمای این سرویس استفاده کنید تا نام صاحب سیم …

کدام بسته های تشویقی اپراتورها بهتر است؟ – برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/209751/کدام-بسته-های-تشویقی-اپراتورها-بهتر-است
۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در ادامه مطلب طرح های تشویقی سه اپراتور تلفن همراه را به ترتیب راه اندازی … با توجه به اینکه نرخ مکالمات همراه اول، دقیقه ای ۵۷ تومان است و با در … این طرح در یک روز با پرداخت یک هزار تومان از ۶۰ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه برخوردار می شود. … در این بسته ها مشترک به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه از ۵۰۰ تا ۲۰ هزار …
۱۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دو روز گذشته طرح مکالمه نامحدود درون‌شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین … با دستور رگولاتوری مسدود شد”، موضوع را اطلاع‌رسانی کند تا مشترکان موبایل در … وی با اشاره به اینکه ادامه این طرح‌های تشویقی منوط به موافقت سازمان تنظیم …. قبل مكالمه نمي كنند و سعي مي كنند از پيامك يا سرويس هاي رايگان مانند تلگرام …

طرح جدید مکالمه رایگان همراه اول – صدای ایران

sedayiran.com/fa/news/27285/طرح-جدید-مکالمهرایگانهمراهاول
۱۶ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – مشترکان دایمی و اعتباری همراه اول در صورتی که از شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته حداقل به مدت ۶۰ دقیقه مکالمه داشته باشند، در روز جمعه همان هفته می‌توانند از …

طرح مهتاب همراه اول

www.bargozideha.com/tag/طرح-مهتاب-همراهاول
انواع طرح های ایرانسل و قیمت آنها طرح آبی روزانه قیمت: ۳۰۰ کد: #۲*۱*۵*۷*۱۴۰* طرح آبی … ادامه طرح های تشویقی ماه رمضان تا پایان شهریوربا توجه به استقبال گسترده شما مشترکین گرامی از طرح های تشویقی ماه مبارک رمضان، طرح های ذیل تا پایان شهریور ۹۲ تمدید شد: ۱- مکالمه رایگان با طرح قرمز …. تا کی کنکور و آزمون / عمر تمام می شود.

کد شگفتی های ایرانسل تا آخر شهریور تمدید شد | ام تی ان …

mtnsupport.ir/کد-شگفتی-های-ایرانسلتا-آخر-شهریور-تمدی/

۷ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – نکات جدید طرح کد شگفتی های ایرانسل (۹۴/۰۵/۳۱) … این بسته ها از ابتدای شهریور شروع و تا پایان شهریور ماه بدون قابلیت تمدید ادامه خواهد داشت یعنی … و میزان این شارژ ۱۰۰ برابری، تا اعطای “یک ماه مک

دیدگاه‌ها برای طرح مکالمه رایگان همراه اول تا کی ادامه بسته هستند
king
۲۱ مهر ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای طرح مکالمه رایگان همراه اول تا کی ادامه بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود