کانال نـارنـجـکـــ 18

فروش ویژه


فوت میرحسین موسوی شایعه است؟

شایعه اي كه تکذیب شد – بولتن نیوز

www.bultannews.com › صفحه نخست › سیاسی
پیگیری‌های خبرنگار بولتن نیوز از منابع آگاه و مطلع، معلوم شدن این شایعه کاملا کذب بود و … براساس این شایعه، ادعا می‌شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است.
(شایعه است). خبر فوت میرحسین موسوی,فوت میرحسین موسوی,میرحسین موسوی فوت کرد,درگذشت میرحسین. شایعات مختلفی در مورد میرحسین موسوی در بازه های زمانی …

فوت میرحسین موسوی شایعه است؟ – مجله سرگرمی شما

fantea.rozblog.com/post/320/فوتمیرحسینموسویشایعهاست/

۱۶ ساعت پیش – فوت میرحسین موسوی شایعه است؟ جزئیات در ادامه مطلب,خبر فوت میرحسین موسوی , فوت میرحسین موسوی , مرگ میرحسین موسوی , شایعات در مورد …

خبر فوت میر حسین موسوی تکذیب شد – جديدترين اخبار ايران …

www.momtaznews.com/خبر-فوتمیر-حسینموسوی-کذب-محض-است/
براساس این شایعه، ادعا می شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است. اما با پیگیری های …. نظرتان را در مورد مطلب خبر فوت میر حسین موسوی تکذیب شد بنویسید.
۱۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – حمله قلبی منجر به فوت میرحسین موسوی صحت ندارد و سران فتنه در حصر … رسمی موافق یا مخالف او یافت نشده و شایعه ای در راستای مورد ذکر شده است.

بولتن‌نیوز: شایعه فوت میرحسین موسوی تکذیب شد – آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/323820/بولتن‌نیوز-شایعهفوتمیرحسینموسوی-تکذیب-شد
۱۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – میرحسین موسوی در سلامت کامل به سر برده و هیچ مشکلی که حیات و یا حتی … براساس این شایعه، ادعا می‌شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است.

آیا میرحسین موسوی سکته و فوت کرده اند – نوترین

notarin.ir/آیا-میرحسینموسوی-سکته-و-فوت-کرده-اند/
آیا میرحسین موسوی مردند,خبر مرگ میرحسین موسوی,شایعه مرگ میرحسین موسوی … داده اند که میرحسین موسوی سکته کرده و در یک بیمارستان در تهران بستری است.

میرحسین موسوی به بیمارستان منتقل شد – پویش

puyesh.net/fa/news/12370/میرحسینموسوی-به-بیمارستان-منتقل-شد
یکی از دختران میرحسین موسوی در شبکه های اجتماعی خبر داده که پدرش امروز (سه شنبه) به بیمارستان … این در حالی است که هیچ نشانه ای برای تایید شایعات وجود ندارد.
به گزارش خبرنما،امروز در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها شایعه‌ای منتشر شده که در حال فراگیر شدن است و آن شایعه درخصوص میرحسن موسوی است. براساس این شایعه، ادعا …
بنا بر اخبار موثق میر حسین موسوی نخست وزیر اسبق و بنیان گذار جنبش سبز ساعاتی پیش بعد ازتحمل … ۱- خبر درگذشت میرحسین موسوی شایعه است و حقیقت ندارد.

ایران خبر – شایعه فوت میرحسین موسوی تکذیب شد

www.irankhabar.ir/fa/doc/news/42843/شایعهفوتمیرحسینموسوی-تکذیب
۱۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – میرحسین موسوی در سلامت کامل به سر برده و هیچ مشکلی که حیات و یا حتی … براساس این شایعه، ادعا می‌شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است.
۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – براساس این شایعه، ادعا می‌شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است. …. ماجرای عکس امام روی پیراهن یک مسیحی / کربلا را در نیجریه دیدیم!

مرگ میرحسین موسوی بعلت عدم صدور مجوز اعزام به بیمارستان! …

www.boursenews.ir/…/مرگ-میرحسینموسوی-بعلت-عدم-صدور-مجوز-اعزام-به-بیمارس…
۲۰ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – شایعات مختلفی در مورد میرحسین موسوی در بازه های زمانی مختلف منتشر می شود که هدف …. ان شاءالله هر چه زودتر این خائن برود به آنجا که سزایش است.
رتبه: ۳٫۲ – ‏۴۲ نقد

۱۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – و آن شایعه درخصوص یکی از سران فتنه یعنی میرحسین موسوی است. براساس این شایعه، ادعا می شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است.

پیگیری های خبرنگار بولتن نیوز از منابع آگاه و مطلع، معلوم شدن این شایعه کاملا … بنابراین و براساس گفته های منابع کاملا موثق، میرحسین موسوی در سلامت کامل به …

برچسب ها – خبر مرگ میرحسین موسوی

shafaonline.ir/fa/tag/1/خبر%۲۰مرگ%۲۰میرحسین%۲۰موسوی
ها شایعه ای درخصوص مرگ میرحسن موسوی منتشرشده است براساس… این شایعه ادعا می شود که میرحسین موسوی امروز فوت… های منابع کاملا موثق میرحسین موسوی در سلامت …

میرحسین موسوی| موتور جستجوی یوز

www.yooz.ir/search/?q=میرحسین%۲۰موسوی
خانوادگی نزدیکی با خانواده میرحسین موسوی داشته‌است، تا آن‌جا که او و برادرش سید محمد خامنه‌ای در … بولتن‌نیوز: شایعه فوت میرحسین موسوی تکذیب شد … رسانه‌ها شایعه‌ای منتشر شده که در حال فراگیر شدن است و آن شایعه درخصوص میرحسن موسوی است.

خبر جدید فوت میرحسین موسوی بر اثر سکته قلبی – خماری

khomari.com/خبر-جدید-فوتمیرحسینموسوی-بر-اثر-سکته-ق/
(شایعه است). خبر جدید فوت میرحسین موسوی بر اثر سکته قلبی. شایعات مختلفی در مورد میرحسین موسوی در بازه های زمانی مختلف منتشر می شود. که هدف آنها زنده و مطرح …

فوت میرحسین موسوی شایعه / واقعیت – سایت عکس

sitephotos.ir/فوتمیرحسینموسویشایعه-واقعیت/
شایعه سکته و مرگ میرحسین موسوی,مرگ میرحسین موسوی شایعه است,میرحسین موسوی,مرگ میر حسین موسوی دروغ است,درگذشت میرحسین موسوی تکذیب شد,میر حسین …

بولتن نیوز: شایعه فوت میرحسین موسوی تکذیب شد | خبر …

khabar.parsijoo.ir/khabar/showpost?npid…شایعه+فوت+میرحسین+موسوی
میرحسین موسوی در سلامت کامل به سر برده و هیچ مشکلی که حیات و یا حتی سلامت وی را تهدید … براساس این شایعه، ادعا می شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است.

خبر فوت میرحسین موسوی تکذیب شد | امروز در فضای مجازی و …

www.ghatreh.com/news/nn31407734/خبر-فوتمیرحسینموسوی-تکذیب
۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – امروز در فضای مجازی و برخی رسانه ها شایعه ای منتشر شده که در حال فراگیر شدن است. و آن شایعه درخصوص یکی از سران فت.
شایعه سکته و مرگ میرحسین موسوی,مرگ میرحسین موسوی شایعه است,میرحسین موسوی,مرگ میر حسین موسوی . … است ,شایعه مرگ میر حسین موسوی ,شایعه فوت میر .

خبر مرگ میرحسین موسوی دی ۹۴ | دانلود سریال ۹۵

downloadclip2016.ir/tag/خبر-مرگ-میرحسینموسوی-دی-۹۴/
۱۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خبر فوت درگذشت موسوی شایعه یا واقعیت,متن و عکس شایعه سکته و مرگ … مرگ میرحسین موسوی شایعه است,میرحسین موسوی,مرگ میر حسین موسوی …

شایعه مرگ میرحسین موسوی – دانلود رایگان با لینک مستقیم

new4news.rzb.ir/شایعه-مرگ-میرحسینموسوی.html
۱۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خبر فوت میرحسین موسوی در مهر ۹۴ شایعه است,مرگ میرحسین موسوی تکذیب شد,شایعه فوت میر حسین موسوی,میرحسین موسوی در سلامت و حبس خانگی .

مرگ میرحسین موسوی بعلت عدم صدور مجوز اعزام به بیمارستان! …

diaremamasani.ir/1744/مرگ-میرحسینموسوی-بعلت-عدم-صدور-مجوز-اع
۱۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – شایعه است. در پی انتشار شایعاتی مبنی اینکه مهندس میرحسین موسوی دچار حمله قلبی شده و بعلت عدم صدور مجوز انتقال به بیمارستان متاسفانه جان به …

عکس/ميرحسين موسوي درگذشت! – صراط

www.seratnews.ir › صفحه نخست › سیاسی
۲ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. – میر حسین موسوی فرزند ویار واقعی انقلاب وامام است ودشمنانش شیاد ….. با ورود به ماه خرداد پخش اینجور شایعات و اخبار موهن اینچنینی جای سوال داره ؟

خبر فوت میرحسین موسوی تکذیب شد – دنیای معدن

www.donyayemadan.ir/view/109969/خبر-فوتمیرحسینموسوی-تکذیب-شد
۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – و آن شایعه درخصوص یکی از سران فتنه یعنی میرحسین موسوی است. براساس این شایعه، ادعا می شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است.
خبر سکته میرحسین موسوی,خبر مرگ میرحسین موسوی,شایعه سکته میرحسین موسوی … ایا کریس رونالدو همجنسگرا است + عکس علت و دلیل فوت شادمهر عقیلی + همسرش …
۲ روز پیش – شایعات – مرگ میرحسین موسوی بعلت عدم صدور مجوز اعزام به بیمارستان . … براساس این شایعه، ادعا می شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است.

فوت میرحسین موسوی به رسانه ها کشید – ساوالان خبر

www.savalankhabar.ir/115491/فوتمیرحسینموسوی-به-رسانه-ها-کشید/
۱۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – امروز در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها شایعه‌ای منتشر شده که در حال فراگیر شدن است و آن شایعه درخصوص میرحسن موسوی است. براساس این شایعه، ادعا …

مرگ میرحسین موسوی شایعه است | دانلود آهنگ | سرگرمی | جدید …

pasokhname-khordad95.ir/tag/مرگ-میرحسینموسویشایعهاست/
۱۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ۲ ساعت پیش – خبر مرگ میر حسین موسوی | دانلود سریال ۹۴ … Jun 27, 2015 – حمیرا درگذشت شایعه یا واقعیت,حمیرا مرد,آبا حمیرا فوت کرده است,فوت …
۱۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – و آن شایعه درخصوص یکی از سران فتنه یعنی میرحسن موسوی است. براساس این شایعه، ادعا می‌شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است.

شایعه درگذشت “مهدی کروبی” تکذیب شد

khabaredagh.ir/fa/news/665690/شایعه-درگذشت-مهدی-کروبی-تکذیب-شد
۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – فرزند مهدی کروبی همچنین درباره علت انتشار چنین شایعاتی گفت: این … تاکنون چندین بار خبر فوت پدرم و آقای مهندس موسوی منتشر شده است که همواره …
شایعه، مرگ میرحسین موسوی در فضای مجازی به سرعت منتشر شده ولی امروز برخی … شده، مشخص شد این خبر دروغین در چند سال پیش نیز با اهداف مختلف منتشر شده است.

شایعه درگذشت مهدی کروبی تکذیب شد – رادیو فردا

www.radiofarda.com/a/f14-death-karoubi-in-tajrish-hospital-iran…/27788199.html
۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – محمدتقی کروبی، فرزند مهدی کروبی، شایعه درگذشت پدرش را تکذیب کرد. … مانند میرحسین موسوی بدون برگزاری دادگاه و صدور حکم قضایی بوده است.
۲۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ۱- خبر درگذشت میرحسین موسوی شایعه است و حقیقت ندارد. در سایت های خبری وابسته به ایشان نیز هیچ گونه خبری در این ارتباط درج نشده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – امروز در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها شایعه‌ای منتشر شده که در حال فراگیر شدن است و آن شایعه درخصوص میرحسن موسوی است. براساس این شایعه، ادعا …
خبر سکته و مرگ میرحسین موسوی,سکته قلبی میرحسین موسوی,فوت میرحسین … بود که میرحسین موسوی سکته کرده است اما بعد از مدتی این خبر از خروجی حذف گردید.

صدای بامداد – تکذیب شایعه فوت میرحسین موسوی

www.sedayebamdad.ir/fa/doc/news/118/تکذیب-شایعهفوتمیرحسینموسوی

۱۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دیروز در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها شایعه‌ای منتشر شده که در حال فراگیر شدن است و آن شایعه درخصوص میرحسن موسوی است. براساس این شایعه، ادعا …

درگذشت ميرحسين موسوى، از شايعه تا واقعيت – آسمونی

www.asemooni.com › اخبار › اخبار اجتماعی

این مورد که سایت آسمونی به آن پرداخته است شایعه بوده و داخل شبکه هاى اجتماعى در … شایعات مختلفی در مورد میرحسین موسوی در بازه های زمانی مختلف منتشر می شود که …

دیدگاه‌ها برای فوت میرحسین موسوی شایعه است؟ بسته هستند
king
۰۹ مرداد ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای فوت میرحسین موسوی شایعه است؟ بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود